Sık Sorulan Sorular


Kredi kartınızla Peşin Fiyatına 5 Aya kadar taksitle (Bonus,Maximum, World, Card Finans özellikli kartlarla), Havale/EFT veya kapıda nakit ödeyerek satın alabilirsiniz.

Saray Halı Outlet’ te yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.
Cumartesi, Pazar günü ve resmi tatiller dışında 14:00'a kadar verdiğiniz siparişinizi aynı gün kargoya teslim etmekteyiz. Normal şartlar ve mobil bölge dışındaki adreslere ürünleriniz en geç 48 saat içerisinde teslim edilebilmektedir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten sonra 14 gün içerisinde tarafımıza bildirimde bulunmalısınız. Siparişinizle birlikte gelen İade/Değişim Formu’nu doldurarak form üzerinde yer alan bilgiler doğrultusunda karşı ödemeli olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerle birlikte gelen fatura aslını da tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde iade/değişim işleminiz gerçekleşememektedir. Kurumsal siparişlerde ise ürünlerinizi iade faturası düzenleyerek tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Aksi halde iade işleminiz gerçekleşememektedir. Ürünlerinizi tarafımıza MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderiniz. İade/Değişim Adresi : Oğuzhan Cad. No:4 Fındıkzade - Fatih / İSTANBUL Tel: 0212 523 05 35

Sipariş tutarınızı kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra müşteri temsilcimiz sizi arayıp siparişinizi onaylayacaktır. Onayın ardından ürününüzün tarafınıza gönderimi sağlanmaktadır. Tarafınıza ulaşılamazsa siparişinizin gönderimini yapamıyoruz.